Nawigacja

 • ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015 ODBĘDZIE SIĘ 01 WRZEŚNIA 2014 r. O GODZ. 9.30.

 • ROZMOWA KWALIFIKACYJNA NA KURS GÓRNIK EKSPLOATACJI PODZIEMNEJ

  Informacje dotyczące rozmowy kwalifikacyjnej na kurs górnik eksploatacji podziemnej.

  Rozmowa kwalifikacyjna w godzinach: 8.00 - 18.00.

  Wtorek - 19.08.2014 r. - Nazwiska od A. do Mal.

  Środa - 20.08.2014 r. - Nazwiska od Mał. do Ż.

  Proszę zgłaszać się na rozmowę wg zamieszczonych list. Przewidujemy w ciągu godziny przeprowadzenie rozmowy z ok. 9 - 11 kandydatami.

  Lista_wtorek_19.08..pdf

  Lista_sroda_20.08..pdf

   

 • Terminy rozmów kwalifikacyjnych na kurs kwalifikacji zawodowych w zawodzie górnik eksploatacji podziemnej.

  Informujemy, iż rozmowy kwalifikacyjne w zawodzie górnik eksploatacji podziemnej odbędą się 19 i 20 sierpnia 2014 r. Szczegóły kolejności nazwisk i godzin będą podane wkrótce na stronie.
   

 • NABÓR TRWA

  UWAGA MŁODZIEŻ I DOROŚLI:

  Chcesz zdobyć zawód, przyjdź do nas!

  Nadal trwa nabór do szkół dla młodzieży Technikum Górniczego w zawodach: technik górnictwa podziemnego i technik górnictwa odkrywkowego i Zasadniczej Szkoły Zawodowej wielozawodowej.

  Zapraszamy dorosłych do:

  Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych (3 lata)

  i Szkoły Policealnej dla Dorosłych w zawodach: florysta (1 rok) i technik administracji (2 lata).

  ZAPRASZAMY !

 • TERMINY EGZAMINÓW POPRAWKOWYCH

  TERMINY EGZAMINÓW POPRAWKOWYCH:

  Język angielski – 27.08.2014, godz. 9.00

  Język polski – 26.08.2014 r., godz. 10.00

  Geografia – 27.08.2014 r., godz. 9.00

  Podstawy geologii – 26.08.2014 r., godz. 11.00

  Fizyka – 27.08.2014 r., godz. 9.00

  Prawo administracyjne – 27.08.2014 r., godz. 9.00

  Prawo cywilne – 27.08.2014 r., godz. 9.00

 • Harmonogram egzaminu górnik eksploatacji podziemnej

  W załączniku do pobrania w formacie pdf plik z harmonogramem egzaminu praktycznego dla zawodu górnik eksploatacji podziemnej. Na egzamin proszę wziąć długopis czarny, dowód osobisty, ubranie robocze, przeszkolenie BHP. Egzamin odbędzie się w Zespole Szkół w Ostrowie Lubelskim, ul Unicka 5

  SZTOLNIA_gornik_nowa_lista_obecnosci3.pdf

 • Zakończenie roku szkolnego 2013/14

  Dziś zakończyliśmy rok szkolny 2013/2014. Podczas uroczystości wręczone zostały wyróżnienia i nagrody dla tych, którzy wyróżnili sie wynikami w nauce lub wzorową postawą. Otwarta też została wystawa fotografii z Dnia Integracji ze społecznością lokalną. uczniowie obejrzeli też film dokumentujący to wydarzenia.

  Zdjęcia z zakończenia możecie obejrzeć pod tym linkiem

 • Mural w pełnej krasie

 • Klip z Dnia Integracji

  Prezentujemy krótki klip z pierwszego Dnia Integracji w naszej szkole. Do zobaczenia za rok!

 • Uwaga! Górnicy (semestr I)

  Zajęcia z panem Rafałem Golcem z dnia 14 czerwca są przełożone na 22 czerwca.

 • Zakończenie roku dla ZSZ dla Dorosłych

  Zakończenie roku dla ZSZ dla Dorosłych odbędzie siędnia 13.06.2014 r. o godznie 15:00.

 • Dzień Integracji za nami

  09.06.2014

  W piątek, 6 czerwca, odbył się w naszej szkole Dzień Integracji ze społecznością lokalną. Od południa na terenie naszej szkoły uczniowie ZS Trawniki oraz zaproszeni goście, przede wszystkim młodsi koledzy z gimnazjów w Trawnikach i Biskupicach, mogli zmierzyć się w różnych konkurencjach.

  Były zawody futbolowe, w których bezkonkurencyjni okazali się uczniowie naszej Zasadniczej Szkoły Zawodowej (gratulacje!), rzucano beretem i piłką lekarską. Były też wyścigi w stroju OP 2.

  Największą atrakcją było malowanie muralu upamiętniającego powstanie w naszej szkole Technikum o profilu górniczym. Mural stworzyli wspólnie dwaj trawniccy graficiarze - Hubert Tomczyk i Tomasz Zieliński. Dzielnie pomagały w powstawaniu malowidła uczennice gimnazjum.

  Mamy nadzieję, że taka forma spotkań z mieszkańcami naszej gminy i młodszymi kolegami z okolicznych szkół na stałe wpisze się w kalendarz gminnych imprez i z roku na rok będzie coraz bardziej atrakcyjna.

  Dzień Integracji został sfinansowany dzięki wsparciu firmy Prowident Polska SA w ramach programu "Wokół Nas". Sponsorowi serdecznie dziękujemy!

  Relację foto możecie obejrzeć w albumie fotograficznym (kliknij w fotografię, aby przejść do galerii).

 • Zapraszamy na Dzień Integracji

  Już 6 czerwca zapraszamy całą społeczność Trawnik na pierwszy "Dzień Integracji" w Zespole Szkół w Trawnikach. Mamy nadzieję, że taki dzień stanie sie tradycjąś i spotkamy sięza rok.

   

 • Ruszamy z projektem "Wokół nas"

  Już 6 czerwca zapraszamy na pierwszy DzieńIntegracji w Zespole Szkół w Trawnikach.

  W ramach wspomnianego wydarzenia powstanie, według projektu uczniów, mural upamiętniający powstanie Technikum Górniczego w Trawnikach. Na malowidle znajdzie się „scenka” z życia górniczej braci.  Malowidło wykonają uczniowie naszej szkoły i gimnazjum pod kierunkiem doświadczonego artysty grafficiarza, również byłego ucznia naszej szkoły. Akcja artystyczna będzie dokumentowana przez naszych wychowanków. Film oraz zdjęcia przedstawiające kulisy powstania naszego malowidła będzie zaprezentowany społeczności Trawnik właśnie podczas Dnia Integracji. Na malowidle znajdzie się również informacja że malowidło zostało za sponsorowane przez firmę Provident.

  Cel programu jest prosty: chcemy, żeby żyło się lepiej - bezpieczniej, przyjemniej, bardziej kolorowo. Chcemy pomagać rozwiązywać lokalne problemy. Zapraszamy!

   

   

 • Nasz projekt najlepszy w województwie!

  Swietna wiadomość na koniec tygodnia. Nasz projekt polegajacy na zorganizowaniu Dnia Integracji z lokalną społecznością oraz  wykonanie malowidła na ścianie budynku Zespołu Szkół w Trawnikach otrzymałdofinansowanie w ramach prgramu "wokół nas" organizowanego przez firmęProvident. Naszym projektem opiekuje się Pani Agnieszka Koch. W przygotowaniach i realizacji będziemy Was informować na bieżąco.

 • Nabór na kurs górniczy 2014/2015

  Zespół Szkół w Trawnikach ogłasza nabór na kurs kwalifikacyjny w zawodzie górnik eksploatacji podziemnej (rok szkolny 2014/2015).

  Składanie podań w sekretariacie Zespołu Szkół w terminie 19.05 - 0.6.06, 2014.

 • Powiatowe Targi Edukacyjne

  Nasi uczniowie wraz z wychowawcami wzięli udział w Powiatowych Targach Edukacyjnych w Świdniku - 14 kwietnia 2014 r.  - gdzie prezentowali ofertę naszej szkoły

 • KOLEJNE PIERWSZE MIEJSCE W KONKURSIE

  15.04.2014

  Nasz uczeń Bartłomiej Mitelski zajął pierwsze miejsce w II  Powiatowym Konkursie z Okazji Narodowego Dnia Życia, pt. " Od poczęcia Człowiek". Gratulujemy!!!

 • KONKURS NA LOGO ZESPOŁU SZKÓŁ W TRAWNIKACH

  02.04.2014 roku został ogłoszony Konkurs na logo Zespołu Szkół w Trawnikach. Najciekawsze propozycje zostana nagrodzone i przedstawione na wystawie pokonkursowej. Tu pobierzesz regulamin.  Regulamin_konkursu_na_logo.pdf. Powodzenia !

 • Dzień Otwarty w naszej szkole

  26.03.2014

  Dzis gościliśmy w naszej szkole gimnazjalistów z Trawnik i okolic. Młodzież mogła obejrzeć naszą szkołę, zapoznać się z ofertą, porozmawiac z kolegami i gronem pedagogicznym. Liczymy na to, ze wieloma z nich spotkamy się we wrześniu.


   

strona:

Wiadomości

Kontakt

 • Zespół Szkół w Trawnikach
  Zespół Szkół w Trawnikach, 21-044 Trawniki
 • (081) 58 56 037

Galeria zdjęć